
| Hovedside | / | Hotell | / | Restaurant | / | Weekendtur | / | Reiseforslag | / | Bryllup | / | Konferanse | / | Booking |
Weekend med stand-up komiker Åsleik Engmark 29.-31.oktober 2010
Nyt tilværelsen i våre hyggelige omgivelser, kos dere med deilig mat og god drikke, slapp av med en deilig spa-behandling eller en god bok, og trim lattermusklene med stand-up komikeren Åsleik Engmark. Lørdagen holder han show og det blir kjempestemning med sang, latter og moro. De første 100 som bestiller opphold får billett inkl. i oppholdet - min 2 døgn.
Vår pianist sørger for flott stemning i Pianobaren både fredag og lørdag. Dans til orkester i salongen på lørdagen.
Pris:
Kr 1990,- per person i dobbeltrom 2 døgn inkl. halvpensjon
Mulighet for oppgradering av rom mot et tillegg i pris.
Åsleik Engmark er for mange kjent som Severin Suveren og som Disneys mest brukte norske dubbestemme, bl.a. som Timon i Løvenes Konge. Men det er som komiker på scenen han bør oppleves! Åsleik går for å være en av Norges beste improvisasjonskomikere, og det er nettopp dette som gjør hans opptredener så unike. Han lager gjerne sanger på sparket, og hans evne til å trekke personer, handling og musikere fra salen og inn i showet er beundringsverdig.
