Prøv fiskelykken på Skrivergaarden
Velkommen til et ekte fiskeeventyr i hjertet av Nordfjord!
Mens mange elver dessverre er stengt for fiske denne sesongen, er det fremdeles muligheter for ørret- og laksefiske i flomelven Hjalma – bare en kort spasertur fra Skrivergaarden. Her venter gode muligheter for både ørret- og laksefiske, midt i det naturskjønne landskapet i Nordfjord.
Denne eksklusive pakken gir dere Skrivergaarden for dere selv, med inntil fem rom inkludert – perfekt for vennegjengen som vil dele et ekte fiskeeventyr. Nyt dagene med fiskestang i hånd, og kombiner gjerne oppholdet med fjellturer eller en runde golf på banen like i nærheten.
Etter en dag ute i elv og fjord venter en aperitiff på terrassen, med utsyn over fjorden – før dere nyter en velfortjent 3-retters middag laget på lokale råvarer, servert i en av de vakre historiske stuene. Dernest kan dere slappe av i den lune peisestuen med noe godt i glasset, før nattfiske etter sjøørreten eller en god natts søvn venter.
Skrivergaarden byr på åtte unike rom, alle med egne bad – moderne utformet i glass eller sømløst integrert i byggets historiske strukturer. Her får dere hele huset for dere selv, i en lavmælt og eksklusiv atmosfære hvor det er lett å finne roen.
Pakken inkluderer:
🎣 2 overnattinger i historiske rom på Skrivergaarden.
🎣 Frokost i peisestuen, begge dager.
🎣 3-retters middag hver kveld. Antall retter kan tilpasses.
🎣 Fiskekort i Hjalma (elven er åpen for fiske ut august)
Inkluderer komfortabel overnatting for inntil 8 laksefiskere (eller opptil 16 personer ved par som deler rom).
Prisen for leie er fast – uansett hvor mange dere er.